Lukka Exclusive Hotel Kaş

Lukka'nın harika ambiyansında, yemyeşil bahçeler, masmavi deniz, eşsiz bir dekorasyon ve ömür boyu unutamayacağınız müthiş bir tatil sizleri bekliyor. Travellers' Choice ödülleri TripAdvisor tarafından verilen en prestijli ödüldür. Milyonlarca gezginin yapmış olduğu puanlamalar sonucunda Lukka Exclusive Hotel, Türkiye'deki tüm oteller arasında en iyi 1%'lik kesimde yer almaktadır. Uçsuz bucaksız bir maviyi kucaklayan yarım adada, butik oteller bölgesinde bulunan denize sıfır konumdaki otelimiz zevkli mimarisi, sarayları andıran dekorasyonu, etrafını çevreleyen rengarenk bahçeleri ile sizi bambaşka bir dünyada hissettirecek.

Kaş ta en iyi butik otel i arıyorsanız, Lukka Exclusive Hotel doğru tercihtir. Lukka özel sahilinde kendinizi masmavi denizi yaşarken huzur dolmuş ve yenilenmiş hissedeceksiniz. Aynı zamanda deniz suyu olimpik yüzme havuzunda güzel zaman geçirebilirsiniz. Lukka'da geçireceğiniz her saniye, yeşilin ve mavinin yansımasıyla sizi rahatlatacak. Aynı zamanda Lukka butik otel de konaklarken, otel odasında özel havuz keyfi yapabilirsiniz.

ADRES: Cukurbag Yarimadasi, Oteller Bolgesi, Bulent Kalkavan Sk. No:16 Kas / Antalya
TELEFON: +90 242 8361420       WEB: www.lukkahotel.com

Yorum yazın:1 Yorum:


Avatar

asur_1 Sep 29, 2018, 9:12 PM

Kaş otellerini araştırırken bu siteye denk geldim, gerçekten en bilgilendirici yazılar bu sitede. Gerçekten faydalı buldum, teşekkürler!

Avatar

gezginn Jun 12, 2017, 2:54 AM

Kaş otelleri ve Kaş pansiyonları arıyorsanız en iyi Kaş oteli de burada, en ucuz Kaş pansiyonları da burada. Seçim sizin :)