Kaş Olympos Mocamp

Şehir merkezine 2km mesafede hayallerinizi gerçekleştireceğiniz muhteşem bir tatil cenneti. Turizm ve coğrafi açıdan ün yapmış olan Kaş, her mevsim farklı güzellikleri ile karşılıyor gelenleri. Olympos Mocamp ziyaretçilerini diledikleri gibi ister karavanda, ister bungalow evlerde, isterse çadırlarda kalma fırsatı sunuyor. Farklı ve macera dolu bir tatil yaşatmak için Olympos Mocamp’da  2 veya 3 kişilik klimalı, mini dolaplı, duş ve tuvaletli bungalowlar, 25 adet kurulabilecek çadırlar keçi boynuzu ağaçlarının gölgesi altında olup mutfak, tuvalet, buzdolabı, elektrik ve çamaşırhane hizmeti bulunmaktadır. Karavan ise 3000 metrekarelik arazi üzerine kurulabilecek, 15 veya 25 karavan kapasitesi ile buzdolabı, mutfak, elektrik ve tuvalet imkanı sunmaktadır. Olympos Mocamp tesisindeki restoranda, Akdeniz’in unutamayacğınız muhteşem tatları servis edilmektedir. Tesisin 10 metre uzağında 500 kişi kapasiteli bir plajı bulunmaktadır. Tatilinizin en keyif verici kısmı ise yapacağınız eğlenceli aktivitelerdir. Dart, masa tenisi, deniz bisikleti, masa oyunları, kano, dalgıç okulu ve tüplü dalış ile unutulmaz bir macera sizleri Olympos Mocamp ile buluşturuyor.

ADRES: KALKAN YOLU ÜZERİ 2KM  KAŞ – ANTALYA
TEL: (0242) 836-22-52  CEP: (0555) 706-45-57

Yorum yazın:1 Yorum:


Avatar

asur_1 Sep 29, 2018, 9:12 PM

Kaş otellerini araştırırken bu siteye denk geldim, gerçekten en bilgilendirici yazılar bu sitede. Gerçekten faydalı buldum, teşekkürler!

Avatar

gezginn Jun 12, 2017, 2:54 AM

Kaş otelleri ve Kaş pansiyonları arıyorsanız en iyi Kaş oteli de burada, en ucuz Kaş pansiyonları da burada. Seçim sizin :)