Kaş Korsan Ada Hotel

Tüm yılın stresini üzerinizden atmak ve rüya gibi bir tatil yapmak istemez misiniz? İşte size güzel bir fırsat… Akdeniz’in incisi olan Antalya bünyesindeki Kaş ilçesinde muhteşem bir tatil yapın. Kaş’ın tüm güzelliklerini, denizini, güneşini,yeşilini bir arada yaşayın. Korsan Ada Hotel Kaş merkezine 6km uzaklıkta olup, modern mimarisi ve büyüleyici manzarası ile konuklarını ağırlıyor. 25 odası ile hizmet veren Korsan Ada Hotel, odalarında klima, banyo, balkon, duş ve tuvalet bulunmaktadır. Eşsiz deniz manzaralı terasında hoş sohbetler ve cıvıl cıvıl kuşların ötüşmeleri ile yapacağınız sabah kahvaltıları ve zengin menüsü, lezzetli Akdeniz yemekleri ile akşam yemeklerinizi unutulmaz kılacak. Korsan Ada Hotel’in kusursuz hizmeti ile beraber yamaç paraşütü, dalış, deniz kanosu, tekne turları gibi aktiviteler ile neşenize neşe katacak. Kaşa gelip  Korsan Ada Hotel’e uğramadan gitmeyin.

ADRES: ÇUKURBAĞ YARIMADASI 7580  KAŞ-ANTALYA-TÜRKİYE
TEL: (0242) 836-31-45     CEP: (0532) 545-93-02

Yorum yazın:1 Yorum:


Avatar

asur_1 Sep 29, 2018, 9:12 PM

Kaş otellerini araştırırken bu siteye denk geldim, gerçekten en bilgilendirici yazılar bu sitede. Gerçekten faydalı buldum, teşekkürler!

Avatar

gezginn Jun 12, 2017, 2:54 AM

Kaş otelleri ve Kaş pansiyonları arıyorsanız en iyi Kaş oteli de burada, en ucuz Kaş pansiyonları da burada. Seçim sizin :)