Kaş Hotel Begonvil

Tarihi güzellikleri ve coğrafi konumu ile tatilin bir numaralı adresi olan Kaş, şehir gürültüsünden uzakta baş dinlenilecek sakin bir ortam sunuyor tatilcilere. Kaş’ın en güzel manzaralarını seyredebileceğiniz Hotel Begonvil en kaliteli hizmeti ve 15 odası ile, gelen konuklarını ağırlamaktadır. Odalarında klima, yangın sistemi, tuvalet, duş, telefon ve internet bulunmaktadır. Ayrıca Hotel Begonvil’in her odasında dilediğiniz her saat keyif yapacağınız ve eşsiz Kaş kıyılarını seyredeceğiniz balkon bulunmaktadır. Akdeniz’in tertemiz kıyılarında denize girecek, sıcacık ve altın sarısı kumsallarında güneşleneceksiniz. Bunun yanı sıra tatilinizi daha aktif hale getirmek isteyenlere tekne turları, çevre gezileri, spor, dalış, yamaç paraşütü, canyoning ve kajak gibi etkinlikler ile neşenize bir fazlasını katacaksınız. Kaş’da delfinariumda bulunan 2 yunus balığı ve 1 deniz aslanını görme, onlarla yüzme imkanı sağlanıyor. Her tür güzelliği ile Hotel Begonvil sizlerle.

ADRES: KOZA SOKAK 13   KAŞ / ANTALYA / TÜRKİYE
TEL: (0242) 836-30-79

Yorum yazın:1 Yorum:


Avatar

asur_1 Sep 29, 2018, 9:12 PM

Kaş otellerini araştırırken bu siteye denk geldim, gerçekten en bilgilendirici yazılar bu sitede. Gerçekten faydalı buldum, teşekkürler!

Avatar

gezginn Jun 12, 2017, 2:54 AM

Kaş otelleri ve Kaş pansiyonları arıyorsanız en iyi Kaş oteli de burada, en ucuz Kaş pansiyonları da burada. Seçim sizin :)