Kaş Hidden Garden

Antalya’nın en gözde turizm mekanlarından olan Kaş, her yaz olduğu gibi bu yaz da cıvıl cıvıl bir tatile kapılarını açıyor. Türk ve yabancı turistlerin akın ettikleri bu sevimli tatil yöresinde ahşap evler ile hizmet vermektedir Hidden Garden. Evlerinde 1 oda, 1 salon, klima, televizyon, mutfak ve mutfak eşyaları bulunmaktadır. Yemyeşil geniş bahçesinde kuş sesleri ile uyanacak, çeşitli meyve ağaçları altında temiz hava eşliğinde sabah kahvaltısı yapabilirsiniz. Açık veya kapalı restoranımızda lezzetli balık çeşitleri ve Akdeniz yemekleri ile ağızlarınız tatlanacak. Bahçemizde bulunan büyük yüzme havuzu ile serinleyecek, Kaş’ın sıcacık güneşi eşliğinde de şezlong üzerinde güneşleneceksiniz. Hidden Garden sizlere yamaç paraşütü, tekne turları, çevre gezileri ve spor merkezi gibi aktiviteler sunarak tatilinizin daha eğlenceli geçmesini sağlayacak. Hidden Garden kusursuz tatil imkanları ile konuklarını davet ediyor.

ADRES: İSLAMLAR YOLU ÜZERİ-AKBEL  KALKAN-KAŞ-ANTALYA
TEL: (0242) 844-14-41

Yorum yazın:1 Yorum:


Avatar

asur_1 Sep 29, 2018, 9:12 PM

Kaş otellerini araştırırken bu siteye denk geldim, gerçekten en bilgilendirici yazılar bu sitede. Gerçekten faydalı buldum, teşekkürler!

Avatar

gezginn Jun 12, 2017, 2:54 AM

Kaş otelleri ve Kaş pansiyonları arıyorsanız en iyi Kaş oteli de burada, en ucuz Kaş pansiyonları da burada. Seçim sizin :)