Kaş Hera Hotel

Akdeniz kıyılarını süsleyen illerden biri olan Antalya, bünyesindeki Kaş ilçesi ile tüm tatilcileri burada toplamaktadır. Eşsiz manzaraları muhteşem denizi ve tertemiz doğası ile büyüleyen Kaş’da yer alıyor Hera Hotel. 4 yıldızlı tesis toplam 46 odadan oluşmaktadır.

Muhteşem deniz manzarası ile balkonunda keyif yapacağınız odalarında saç kurutma makinesi, uydulu televizyon, telefon, kablosuz internet ve mini bar bulunmaktadır. Geniş ve her türlü eşyaya sahip odalarında huzurlu zamanlar geçireceksiniz.

Hera Hotel 150 kişilik açık, 150 kişilik kapalı restoranı ile her damak zevkine uygun ve unutulmaz lezzetleri tattıracak. Yemek ile beraber manzarasına da doyamayacağınız Kaş limanı her mevsim farklı karelerle karşılıyor sizleri. İster havuz başında ister kapalı mekanda yemeğinizi yiyebilirsiniz. Yorgunluğunuzu ve yılın tüm stresini üzerinizden atmak için konforu ve konuklarımızın memnuniyetini ön planda tuttuk. İster barda dilediğiniz içki ile kafanızı dağıtın, ister sauna veya hamam ile bedeninizi dinlendirin, isterseniz oyun salonunda tenis bilardo gibi oyunlarla çocukluğunuza dönün. Hera Hotel Kaş’da eğlenceli bir tatile davet ediyor.

ADRES: KÜÇÜK ÇAKIL MEVKİİ  KAŞ-ANTALYA-TÜRKİYE
TEL: (0242) 836-30-62    FAX: (0242) 836-30-63

Yorum yazın:1 Yorum:


Avatar

asur_1 Sep 29, 2018, 9:12 PM

Kaş otellerini araştırırken bu siteye denk geldim, gerçekten en bilgilendirici yazılar bu sitede. Gerçekten faydalı buldum, teşekkürler!

Avatar

gezginn Jun 12, 2017, 2:54 AM

Kaş otelleri ve Kaş pansiyonları arıyorsanız en iyi Kaş oteli de burada, en ucuz Kaş pansiyonları da burada. Seçim sizin :)