Kaş Club Çapa Otel

Antalya’nın en rağbet gören ilçelerinden biri olan Kaş’da anlatmakla bitiremeyeceğiniz bir yaza ne dersiniz? Renk renk çiçekler arasında muhteşem deniz manzarası karşısında, şehrin gürültüsünden uzakta sakin vakit geçirmek isterseniz Club Çapa Otel tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek kusursuz bir tatil için kapılarını açıyor. Evinizi aratmayacak yapıya sahip ahşabın yoğun olduğu odalarda rahat vakit geçirecek, deniz manzaralı balkonlarında keyif dolu anlar yaşayacaksınız. Tekne turları, çevre gezileri ve birçok aktivite ile de tatilinizi hareketli hale getirecek, Club Çaba Otel’in sizlere özenerek hazırladığı leziz yemeklerinden tadacaksınız. Kaş’da unutulmaz bir tatil yapmak Club Çapa Otel’in kaliteli hizmetinden  yararlanmak isteyenler hemen bizi arayın.

ADRES: ÇUKURBAĞ YARIMADASI NO:8  KAŞ/ANTALYA
TEL: (0242) 836-31-90    CEP: (0533) 275-57-38

Yorum yazın:1 Yorum:


Avatar

asur_1 Sep 29, 2018, 9:12 PM

Kaş otellerini araştırırken bu siteye denk geldim, gerçekten en bilgilendirici yazılar bu sitede. Gerçekten faydalı buldum, teşekkürler!

Avatar

gezginn Jun 12, 2017, 2:54 AM

Kaş otelleri ve Kaş pansiyonları arıyorsanız en iyi Kaş oteli de burada, en ucuz Kaş pansiyonları da burada. Seçim sizin :)