Kaş'a Ulaşım

Özel aracınızla:

İstanbul’dan Kaş’a: İstanbul Kaş arası 860 kilometre ve kendi aracınızla gidecekseniz yolculuk 11-12 saat sürüyor. Özel araç ile Afyon üzerinden Sandıklı, Burdur, Bucak, Korkuteli, Elmalı, Kaş güzergahını izleyin.

İstanbul’dan Kaş’a direkt giden otobüs firmaları bulunuyor. Fethiye, Kalkan, kaş rotasını izleyen Kamil Koç İstanbul Kaş otobüs bileti 130 TL. Ulusoy İstanbul Kaş otobüs bileti ise 135 TL. Kaş otobüs yolculuğu 14-15 saat sürüyor

Ankara'dan Kaş'a: Ankara Kaş arası yaklaşık 680 km ve yolculuk 9 buçuk saat sürüyor. Ankara Kaş güzergahında Korkuteli ayrımından dönüp Elmalı-Gömbe üzerinden gittiğinizde yol Antalya sahil yoluna göre 100 km. daha kısalır.

Muğla'dan Kaş'a: Muğla Kaş arası 225 km ve yolculuk 3 saat 40 dakika sürüyor. Eskişehir Kaş arası yaklaşık 576 km ve 8 saat 10 dakika sürüyor.

Kekova, Simena, Demre, Kalkan, Xanthos Antik Kenti, Patara Antik Kenti, Likya Yolu, Saklıkent Kanyonu Kaş civarında görülecek güzel yerler. Kaş ile Kalkan arasında bulunan Kaputaş Plajı, turkuaz mavi denizi ile büyüleyici. Eğer yolunuzun üzerindeyse Kaputaş’ta durup manzaranın keyfini çıkarmayı unutmayın.

Otobüs ile:

Şehirler arası yolculuğu seçenler için Antalya kaş ilçesine çoğu turizm firması ile kolayca ulaşmak mümkündür.

Uçak ile:

Kaş’ a en yakın hava alanı Dalaman hava alanıdır.

Yorum yazın:1 Yorum:


Avatar

asur_1 Sep 29, 2018, 9:12 PM

Kaş otellerini araştırırken bu siteye denk geldim, gerçekten en bilgilendirici yazılar bu sitede. Gerçekten faydalı buldum, teşekkürler!

Avatar

gezginn Jun 12, 2017, 2:54 AM

Kaş otelleri ve Kaş pansiyonları arıyorsanız en iyi Kaş oteli de burada, en ucuz Kaş pansiyonları da burada. Seçim sizin :)